Seminaria warsztatowe pt.: Wyzwania zarządzania 5.0 PDF Drukuj Email
wtorek, 06 listopada 2018 00:00

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Białymstoku serdecznie zaprasza do udziału w cyklu seminariów warsztatowych pt.: Wyzwania zarządzania 5.0.

Celem seminariów jest stworzenie platformy do dyskusji na temat wyzwań stojących przed organizacjami w dobie digitalizacji i automatyzacji, deficytu kapitału społecznego oraz ciągłej potrzebie adaptacji do zmieniających się oczekiwań klientów i kooperantów. Z założenia seminaria służą wyminie wymiany doświadczeń z tego zakresu pomiędzy reprezentantami różnych środowisk naukowych oraz przedstawicielami biznesu i administracji.

31 października br. odbyło się pierwsze inaugurujące cały cykl seminarium pt. „Wyzwania w zarządzaniu kapitałem ludzkim”, które przedstawiła dr hab. Joanna Moczydłowska, prof. PB.

Organizatorem seminarium jest Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa Oddział w Białymstoku oraz Oddział Białostocki Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją we współpracy z Wydziałem Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Patronat medialny nad seminarium sprawuje Przegląd Organizacji.

W 2018 roku zaplanowano jeszcze dwie kolejne edycje seminarium:

  • 28 listopada 2018 r.,
  • 19 grudnia 2018 r.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji tematów wystąpień do dnia 19 listopada 2018 r. Propozycje tematów wystąpień należy przesłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Aktualne informacje na temat seminarium zamieszczone są na stronie wiz.pb.edu.pl.

Najciekawsze prace, wskazane przez Komitet Naukowy zostaną opublikowane w Przeglądzie Organizacji.

Seminarium odbywa się na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Udział w seminarium jest bezpłatny.


W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam do udziału w seminarium i dyskusji.Arkadiusz Jurczuk

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa
Oddział w Białymstoku